REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 1 - 3 SIERPIEŃ 2023 - WAŻNE INFORMACJE !!!

W terminie 1-3 sierpnia 2023 r. rodzic kandydata, poprzez  system elektronicznej rekrutacji (rekrutacje.edu.wroclaw.pl), wypełnia wniosek, dokonuje wyboru szkół i klas, wpisuje oceny ze świadectwa, punkty z egzaminu, dołącza załączniki (skan świadectwa, skan zaświadczenia o egzaminie 8-klasisty i inne wymagane) oraz podpisuje wniosek profilem zaufanym. Uwaga: Należy podejmować takie same działania jak w przypadku rekrutacji głównej. ZAWARTE POWYŻEJ INFORMACJE DOTYCZĄ WSZYSTKICH KANDYDATÓW DO SZKOŁY – ZARÓWNO DO ODDZIAŁÓW OGÓLNYCH, JAK RÓWNIEŻ DO ODDZIAŁÓW MISTRZOSTWA SPORTOWEGO.

W przypadku kandydata do oddziału mistrzostwa należy ponadto w terminie: 1-3 sierpnia 2023 r.  koniecznie, dostarczyć do sekretariatu szkoły:

a) oświadczenie woli przystąpienia przez kandydata do próby sprawności fizycznej,

b) zgodę rodziców na przystąpienie kandydata do próby sprawności fizycznej,

c) zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do nauki kandydata w oddziale mistrzostwa sportowego.

Terminarz prób sprawności fizycznej w rekrutacji uzupełniającej:

• Lekkoatletyka: 04.08.2023r. godz. 10.00  - stadion szkolny LO II, ul. Parkowa 18-26
  • Piłka siatkowa dziewcząt:07.08.2023r. godz. 10.00 – sala gimnastyczna LO II, ul. Parkowa 18-26
  • Koszykówka chłopców: 07.08.2023r. godz. 12.00 – Hala sportowa WKK Sport Center, ul. Czajcza 19.

Uwaga!!!

W przypadku kandydatów, którzy przystępowali do  egzaminu sprawności fizycznej w terminie głównym, nie jest konieczne ponowne dostarczenie zaświadczenia lekarskiego. Należy złożyć wyłącznie: oświadczenie woli i zgodę rodziców.