Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ENGLISH ACE!

Dwie uczennice z naszej szkoły otrzymały Dyplomy Laureatów Konkursu English ACE.

Uczennica klasy 3G - Nicole Czajkowska uzyskała 2 miejsce w województwie dolnośląskim i 8 w kraju.

Kolejną laureatką jest uczennica z klasy 2G - Adrianna Sowińska, która uzyskała 2 miejsce w województwie dolnośląskim i 10 w kraju. Obie uczennice otrzymały nagrody rzeczowe.

Dyplomy uznania otrzymali uczniowie: Maciej Kosiorek z kl.2G za 4 miejsce w województwie dolnośląskim, 28 w kraju oraz uczennica Julia Duda z kl.1 E za 5 miejsce w województwie dolnośląskim.

Serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów za rok w następnej edycji.

Organizator: p. J.Czerska