"Góra Grosza" już po raz XIX !!!

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

W roku szkolnym 2018/2019 akcja trwa od 26 listopada 2018 do 2 stycznia 2019. Drobne monety zbieramy wewnątrz klas. Każda klasa wybiera swojego koordynatora i jego zastępcę (pierwszeństwo maja osoby aktywne w szkolnym wolontariacie). Koordynator organizuje puszkę lub inne opakowanie, do którego młodzież z jego klasy będzie wrzucała każdego dnia monety. Koordynator przygotowuje listę uczniów swojej klasy z podziałem na 21 dni licząc od 26 listopada 2018 do 2 stycznia 2019 (uwzględniając tylko dni robocze). Każdego dnia koordynator lub jego zastępca zbiera w swojej klasie monety. Koordynator po zakończeniu całej akcji przekazuje monety oraz listę opiekunowi wolontariatu. Można również zbierać monety indywidualnie i przynosić większą ilość bezpośrednio do opiekuna wolontariatu.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji!

Dzieciaczki liczą na nasze wsparcie!

Opiekun SW i SKC

Magdalena Mastyna