Zabawa dla dzieci z ZPOW „dziecięcy dom” - podsumowanie

W piątek 05.10.2018r odbyła się w naszej szkole pierwsza w tym roku szkolnym zabawa dla podopiecznych  zaprzyjaźnionego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” przy ul. Parkowej.

22 uczniów z klas 1E, 1F, 1H, , 2A, 2B, 2C, 2E, 2G, 3C, 3D, 3E i 3F upiekło pyszne ciasta i przyniosło napoje, a  52 osoby z klas : 1A, 1E, 1F, 1H, 2B, 2C, 2G, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F oraz 3G przygotowały pomieszczenia  na przyjęcie 45 małych gości wraz z paniami opiekunkami, a następnie spędziły razem z dziećmi 2 godziny na wspólnej zabawie.  Nasza młodzież przygotowała w auli, sali gimnastycznej oraz na boisku szkolnym atrakcje dla maluchów: stół zastawiony słodkościami, kącik artystyczny, gdzie dzieci mogły tworzyć swoje dzieła lub oddać się w ręce naszych licealistów, którzy malowali ich uśmiechnięte buźki. Nie zabrakło oczywiście  zabaw sportowych m.in. tanecznych i piłkarskich.

Nasza młodzież jak zwykle okazała wielkie zaangażowanie!

Miło było widzieć  uśmiech na twarzy zarówno tych dużych jak i tych małych!

JESTEŚCIE WIELCY !!!Uśmiech