Nagrody "Krasnal Piastek" wręczone !

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego zostały wręczone kolejne nagrody "Krasnal Piastek". Otrzymały je dwie uczennice z klasy IIe:

- Magdalena Wołoszyn – w kategorii „Myślę i tworzę” – średnia ocen 5.6, finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, wysoka lokata w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”, zdobywczyni II miejsca w biegu na 400 m i III miejsca w biegu przez płotki na Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów

- Małgorzata Kochańska – w kategorii „Zdobywam szczyty” – dwukrotna Mistrzyni Polski w Taekwon-do, powołana do Reprezentacji Polski na Otwarte Mistrzostwa Europy w lipcu 2016, średnia ocen 5.6, bardzo wysoka lokata w Ogólnopolskich Konkursach „Alchemik” oraz „Lwiątko”

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejnych kandydatów w nowym roku szkolnym.