Plebiscyt 2016 !!!

Jak co roku w naszym Liceum organizowany jest plebiscyt na najlepszego sportowca i najlepszą drużynę Zespołu Szkół nr 22.

Ten rok szkolny był wyjątkowy pod względem sukcesów sportowych !!! Nasi uczniowie-sportowcy zdobyli wiele cennych medali na arenach krajowych i zagranicznych.  Wielu z nich zostało powołanych do reprezentacji  Polski. Jesteśmy jedną z najlepszych szkół średnich w Polsce w tej dziedzinie !!!

Głosujemy na facebooku !!!

Oliwia Jabłońska

Zdobywczyni dwóch srebrnych medali na Mistrzostwach Europy w Pływaniu osób z niepełnosprawnością. Oliwia będzie, również reprezentować Polskę na Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio.

Złoci medaliści Finału Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Streetbollu.

Patryk Wilk, Karol Kruczała, Kamil Fiedukiewicz, Mateusz Gawina.

Mistrzowie Polski  Juniorów U-18 w Koszykówce

Srebrne medalistki  Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej

Magdalena Antoniak, Sonia Flendrich, Magdalena Nowak, Magdalena Ociepa, Alicja Olesiewicz, Karolina Pancewicz, Sandra Świętoń

Brązowe medalistki Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej

Barbara Cembrzyńska, Natalia Czapla, Klaudia Kołodziejczak, Sandra Mielczarek, Ania Śmidowicz, , Magdalena Ociepa, Alicja Olesiewicz, Karolina Pancewicz, Sandra Świętoń, Sonia Flendrich i Magdalena Nowak.

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów U-20

Piotr Ścibisz , Szymon Kiwilsza , Mateusz Gawlina , Michał Jędrzejewski , Jakub Kobel ,Dominik Rutkowski , Michał Jodłowski , Kamil Fiedukiewicz , Jakub Krzyczmonik , Fryderyk Matusiak , Patryk Wilk, Karol Kruczała

Złoty medal Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Snowboardzie

Wito Gruszkiewicz , Wiktor Baziuk oraz Michał Witwicki

Złoty zespół dziewcząt w Short-tracku Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży

Ungeheuer Alina , Wiśniewska Paulina , Sikorska Aleksandra , Misztal Natalia , Stelmach Karolina s-R.