Nagroda honorowa

Zgodnie z przyjętym Aneksem do Regulaminu przyznawania nagrody „Krasnal Piastek” od 23 czerwca 2016 honorową statuetkę otrzymuje pracownik Liceum Ogólnokształcącego nr II odchodzący placówki, po przepracowaniu 25 lat w szkolnictwie, w tym co najmniej 15 lat w naszej szkole.

Laureatka 2020

Honorowa Nagroda „Krasnal Piastek” trafiła w tym roku do rąk wieloletniego i cenionego  nauczyciela matematyki w naszej szkole – pani Izabeli Misiewicz.

Laureaci 2019

W tym roku honorowe statuetki „Piastka” wręczono kolejnym cenionym nauczycielkom: języka angielskiego - pani Zdzisławie Bieżuńskiej oraz religii – pani Elżbiecie Bartyńskiej. W uznaniu za wieloletnią pracę nagrodzono także pracownika administracyjnego naszej szkoły – panią Barbarę Ćwietków.

Laureaci 2018

Laureaci 2017

Do wyróżnionej w zeszłym roku pani Janiny Iwaszuk doszli kolejni zasłużeni nauczyciele: pan dyrektor Jerzy Łysiak, panie polonistki Jolanta Boćko, Anna Drożdżak-Antoszewska, Anna Muzaj i Krystyna Szeptunowska, nauczyciel geografii - pan Jerzy Giel, nauczyciel matematyki – pan Kazimierz Nawrocki oraz kierownik internatu pan Janusz Jaworowski.

Laureat 2016

Pierwszą laureatką honorowego „Piastka” została pani profesor Janina Iwaszuk, wybitny pedagog i polonista, legenda II Liceum, ceniona zarówno wśród nauczycieli jak i wielu pokoleń uczniów.