Nominowani i laureaci nagrody "Piastek" w poszczególnych latach.
Rok 2023
Laureatka:
Olga Jasiak – Laureatka Nagrody w kategorii "Pomagam innym" za wytrwałe i pełne oddania zaangażowanie w prace szkolnego wolontariatu
Rok 2021
Laureat:
Paweł Przybył - Leureat w kategorii "Pomagam innym" z klasy IIIf za wytrwałe i pełne pasji zaangażowanie społeczne oraz wspaniałą postawę uczniowską.
Rok 2020
Nominowany i laureat:
Rok 2019
Nominowany i laureat:
Łukasz Michalski z klasy III f - Laureat Nagrody w kategorii „Zdobywam szczyty” -
za wybitne osiągnięcia sportowe w kolarstwie szosowym (Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski)
Rok 2018
Rok 2017
Nominowani:
1. Małgorzata Kochańska - w kategorii „Myślę i tworzę” - za szczególne osiągnięcia w nauce i szeroko pojętą kreatywność
2. Tymoteusz Michaś - w kategorii „ Zdobywam szczyty ” – za wybitne osiągnięcia sportowe
3. Adriana Gaweł i Hanna Matula - w kategorii ”Pomagam innym” - za wytrwałe zaangażowanie społeczne
Laureaci:
1. Małgorzata Kochańska - średnia ocen w III kl. 5.6, średnia w cyklu trzyletnim – 5.4, bardzo wysoka lokata w ogólnopolskich konkursach „Alchemik” i „Lwiątko
2. Tymoteusz Michaś – wielokrotny reprezentant Polski w międzynarodowych zawodach w golfie, laureat międzyszkolnych konkursów historycznych, odznaczony kilkoma medalami podczas rocznego stypendium w USA
3. Hanna Matula – aktywnie działająca od wielu lat w szkolnym wolontariacie, kole Caritas oraz oratorium księży Salezjanów, wspierająca każdą akcję charytatywną i promocyjną naszej szkoły
Rok 2016
Nominowani i laureaci:
1. Paulina Michalska - w kategorii „ Myślę i tworzę ” – finalistka 39 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego
2. Piotr Ścibisz - w kategorii „Zdobywam szczyty” – utalentowany koszykarz, kapitan zespołu, reprezentant Polski w Mistrzostwach Europy Juniorów, Mistrz Polski Juniorów (2015), zdobywca III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Starszych (2016)
3. Magdalena Wołoszyn – w kategorii „Myślę i tworzę” – średnia ocen 5.6, finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, wysoka lokata w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”, zdobywczyni II miejsca w biegu na 400 m i III miejsca w biegu przez płotki na Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów
4. Małgorzata Kochańska – w kategorii „Zdobywam szczyty” – dwukrotna Mistrzyni Polski w Taekwon-do, powołana do Reprezentacji Polski na Otwarte Mistrzostwa Europy w lipcu 2016, średnia ocen 5.6, bardzo wysoka lokata w Ogólnopolskich Konkursach „Alchemik” oraz „Lwiątko”
Rok 2015
Nominowani:
1. Adrian Misiołek i Igor Wadowski - w kategorii „ Zdobywam szczyty ” – za wybitne osiągnięcia sportowe
2. Agata Żyła - w kategorii ”Pomagam innym” - za wytrwałe zaangażowanie społeczne
Laureaci:
1. W kategorii „Zdobywam szczyty” - Adrian Misiołek - zdobywca I miejsce w biegu na 200m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych, reprezentant szkoły w wielu konkursach krajowych i zagranicznych
2. W kategorii „Pomagam innym” - Agata Żyła - wolontariuszka opiekująca się bezinteresownie starszą, niewidomą osobą
Rok 2014
Nominowani:
Karolina Makul i Igor Wadowski - w kategorii „Zdobywam szczyty” - za wybitne osiągnięcia sportowe
Laureaci:
Karolina Makul – wicemistrzyni Europy, dwukrotna mistrzyni Polski, X zawodniczka Mistrzostw Świata Juniorów w rzucie dyskiem
Rok 2013
Nominowani:
1. Józef Ba Tran - w kategorii „Myślę i tworzę” - za szczególne osiągnięcia w nauce i szeroko pojętą kreatywność
2. Paulina Hnida i Jan Grzeliński - w kategorii „Zdobywam szczyty”- za wybitne osiągnięcia sportowe
3. Krzysztof Małek - w kategorii „Pomagam innym” - za wytrwałe zaangażowanie społeczne
Laureaci:
1. W kategorii „Myślę i tworzę” - Józef Ba Tran - zdobywca XI miejsca w Polsce w Olimpiadzie Biologicznej
2. W kategorii „Zdobywam szczyty” - Paulina Hnida - mistrzyni Polski w skoku o tyczce