Rekordy Szkoły Mistrzostwa Sportowego i II Liceum Ogólnokształacącego w Lekkiej Atletyce
KONKURENCJA |
KATEGORIA JUNIORA MŁODSZEGO/ WIEK 16 – 17 lat |
|||
DZIEWCZĘTA |
WYNIK |
CHŁOPCY |
WYNIK |
|
100m |
KARPOWICZ ANNA |
12.11 |
ROSTEK TADEUSZ |
10.8 |
200m |
LINKIEWICZ MAŁGORZATA |
24.67 |
STĘPIEŃ TOMASZ |
22.22 |
400m |
GŁÓDŹ EWA |
55.90 |
PRYGA ŁUKASZ |
48.62 |
800m |
RYBICKA ANNA |
2:05.4 |
WRÓBEL PATRYK |
1:51.07 |
1500m |
RYBICKA ANNA |
4:23.34 |
KIEŁCZEWSKI GRZEGORZ |
3:55.13 |
3000m |
RYBICKA ANNA |
9:45.03 |
KIEŁCZEWSKI GRZEGORZ |
8:16.6 |
5000m |
|
|
SOBCZYK GRZEGORZ |
15:39.55 |
1500/2000prz |
GIERUŃ AGNIESZKA |
7:06.84 |
PRZEDWOJEWSKI BARTŁOMIEJ |
5:58.58 |
3000prz |
|
|
|
|
100ppł/110ppł |
KARPOWICZ KATARZYNA |
13.80 |
ZALWERT MACIEJ |
13.96 |
400ppł |
LINKIEWICZ JOANNA |
61.18 |
KAŻURA MICHAŁ |
53.98 |
4x100m |
WIETECHA A. GADZIŃSKA A. LINKIEWICZ J., ZARĘBSKA E. |
47.77 |
MACEK J. RYBA Ł. KAŻURA M. ZAWAŁA B. |
42.63 |
4x400m |
GRZESIAK K. KOSZTOWNIAK A. HAJDAS A. RACHMAJDA A. |
3:55.26 |
WŁODARSKI R. MARKS M. BARAN P. KAŻURA M. |
3:27.22 |
W DAL |
KATARZYNA KLISOWSKA |
6.09 |
CHŁOND KRZYSZTOF |
7.37 |
WZWYŻ |
WARZECHA ZUZANNA |
1.84 |
BIENIEK MICHAŁ |
2.19 |
KULA |
JOLANTA RYBAK |
12.04 |
SZYSZKOWSKI JAKUB |
18.97/5kg |
DYSK |
MAKUL KAROLINA |
49.28 |
PUKAJŁO MICHAŁ |
47.70/1,5kg |
OSZCZEP |
ORLIŃSKA DOMINIKA |
44.35 /500g |
STEC DOMINIK |
62.42/ 700g |
MŁOT |
DZIKOWSKA LAURA |
53.10 |
HOFFMANN KRYSTIAN |
52.63 |
7-bój/10 bój |
KARPOWICZ KATARZYNA |
4987 |
NABOŻNY JACEK |
6688 |
TYCZKA |
HNIDA PAULINA |
3.80 |
SOBERA ROBERT |
5.00 |
KONKURENCJA |
KATEGORIA JUNIORA / WIEK 18 – 19 lat |
|||
DZIEWCZĘTA |
WYNIK |
CHŁOPCY |
WYNIK |
|
100m |
WEDLER WERONIKA |
11.71 |
JĘDRUSIŃSKI MARCIN |
10.49 |
200m |
WEDLER WERONIKA |
24.08 |
JĘDRUSIŃSKI MARCIN |
20.67 |
400m |
NIEDZIELSKA BEATA |
53.80 |
KUŚNIERZ PIOTR |
47.35 |
800m |
RYBICKA ANNA |
2:00.20 |
WRÓBEL PATRYK |
1:49.73 |
1500m |
RYBICKA ANNA |
4:23.34 |
KIEŁCZEWSKI GRZEGORZ |
3:47.60 |
3000m |
RYBICKA ANNA |
9:45.40 |
KIEŁCZEWSKI GRZEGORZ |
8:11.20 |
5000m |
ŁUKIJANIUK MARTA |
17:33.38 |
MATYLA PIOTR |
14:35.41 |
2000prz |
GIERUŃ AGNIESZKA |
7:06.84 |
GRZEGORZ SOBCZYK |
5:51.46 |
3000prz |
|
|
PRZEDWOJEWSKI BARTŁOMIEJ |
9:10.46 |
100ppł/110ppł |
NOWAK AMELIA |
13.88 |
DONCZEW KONRAD |
13.93 |
400ppł |
TŁUSTOCHOWSKA KAROLINA |
57.97 |
BIALIC BARTŁOMIEJ |
53.54 |
4x100m |
KARPOWICZ K. WEDLER W. PĘDZIWIATR M. ZARĘBSKA E. |
46.38 |
MIKITA M. PYRA D. GLISZCZYŃSKI Ł., DYKSIK A. |
42,27 |
4x400m |
BROZIO H. DĘBSKA A. RYBICKA A. NIEDZIELSKA B. |
3:45.93 |
CHŁOND K., KUŚNIERZ P., BIALIC B., MALSKI P. |
3:13.89 |
W DAL |
KLISOWSKA KATARZYNA |
6.41 |
MIKITA MAREK |
7.69 |
WZWYŻ |
WARZECHA ZUZANNA/DOMEL URSZULA |
1.84 |
BIENIEK MICHAŁ |
2.30 |
KULA |
KUROWSKA PAULINA |
13.15 |
SZYSZKOWSKI JAKUB |
19.53/6kg |
DYSK |
MAKUL KAROLINA |
54.79 |
PUKAJŁO MICHAŁ |
51.12 |
OSZCZEP |
KUCHARZAK DOBROSŁAWA |
46.07 |
BĄK DARIUSZ |
58.00 |
MŁOT |
MORAWIAK KATARZYNA |
54.32 |
HOFFMANN KRYSTIAN |
63.21 |
7-bój/ 10-bój |
MIKOŁAJCZYK IZABELA |
4995 |
CHŁOND KACPER |
7101 |
TYCZKA |
HNIDA PAULINA |
4.00 |
SOBERA ROBERT |
5.30 |