SUKCES W OLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ

Niezmiernie miło nam poinformować o wielkim sukcesie matematycznym uczniów naszej szkoły, którzy 16 listopada 2023 r. brali udział w XII. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Apoloniusz – poziom podstawowy i rozszerzony, skierowanej do uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczeń Karol Malec z kl. 3F zajął I miejsce, uzyskując tym samym tytuł laureata. Gratulujemy również uczniom, którzy zajęli (poziom podstawowy): →
: 6 miejsce – Jakub Stefaniak, kl. 3F, 8 miejsce – Grzegorz Stasiewski, kl. 3F, 9 miejsce – Michał Augustyn, kl. 3F, 10 miejsce – Jakub Kret, kl. 3F oraz (poziom rozszerzony) 7 miejsce – Karol Malec, Grzegorz Stasiewski, Jakub Stefaniak, kl. 3F, 9 miejsce – Aleksandra Seta, Michał Szostak, kl. 4C.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów, serdecznie gratulujemy Karolowi zwycięstwa, a pozostałym bardzo dobrych wyników i życzymy dalszych sukcesów. Nauczycielem i opiekunem uczniów klasy 3F jest p. prof. Maria Babuśka, klasy 4C p. prof. Aleksandra Trzaska.