MAMY PIERWSZE MIEJSCE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

20.09.2023 r., na kąpielisku Morskie Oko, odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w biegach przełajowych w ramach Licealiady. Reprezentacja LO nr II w kategorii chłopców i dziewcząt zajęła 1 miejsce.Nasze wygrane skutkują tym, że 10.10.2023 jedziemy na finał dolnośląski do Olszyny. Dla uczestników i dla trenera p. M. Adamka gratulacje! →
Chłopcy, mimo że nie mógł wystartować nasz najlepszy zawodnik Paweł Stempin (2J) - tydzień wcześniej zwyciężył w indywidualnym biegu w ramach Licealiady, wygrali z bardzo dużą przewagą. Oto skład złotej drużyny: 1. Dominik Obertaniec (1A), 2. Jakub Załubski (1A), 3. Mateusz Pilarczyk (2A), 4. Piotr Paprocki (2J), 5. Jan Majowski (4A), 6. Cyprian Dziuda (2A).
Dziewczyny zwyciężyły biegnąc w n/w składzie: 1. Bianka Walków (2A), 2. Wiktoria Orzeł (2i), 3. Julia Świegot (3A), 4. Maria Turkiewicz (2C), 5. Dagmara Piskorowska (3A), 6. Joanna Owczarz (4A).